niedziela, 22 marca 2015

#50-Jakub Błaszczykowski

Hej!
Bardzo przepraszam za moją długą nieobecność. Otrzymałam w tym czasie wiele autografów, dlatego co niektóre posty zostały zaktualizowane.
Dzisiaj odbył się ostatni konkurs PŚ w sezonie 2014/15, co z pewnością nie jest optymistyczną informacją. Brawo dla Severina Freunda, który zasłużenie zdobył KK. Tutaj zgodzę się z komentatorami- to niesamowite, że po ponad 30 indywidualnych konkursach dwóch zawodników ma identyczną ilość punktów :D Także gratulację dla Petera Prevca, sport jest dzięki takim sytuacjom piękny :)
To już 50 autograf, który pokazuje wam na moim blogu, ale ten czas szybko leci! ;) Chciałam, aby na ten jubileusz był ktoś specjalny i padło na byłego kapitana Reprezentacji Polski, Jakuba Błaszczykowskiego. Nie ukrywam, Kuba jest jednym z moich ulubieńców i bardzo przykro mi było, kiedy ogłoszono, że już nie będzie kapitanem. Do Kuby wysłałam list i kartę reprezentacji już kilka miesięcy temu, kiedy jego prywatny adres jeszcze nie był tak łatwo dostępny. W odpowiedzi otrzymałam moją podpisaną kartę i dodatkowo kartę z Borussii. Adresu nie podaję.


-Zaktualizowane posty:Manuel FettnerMichael HaybockMartin KochAndreas KoflerMaciej KotStefan KraftKrzysztof MiętusThomas MorgensternKlemens MurańkaPeter PrevcKamil StochAndreas Wellinger
-Aktualizacja również w dziale wymiana

6 komentarzy: